נגרות פנים מעץ מלא בהתאמה אישית

נגרות פנים מעץ מלא הינה תת-תחום בנגרות העוסק במוצרי עץ המיוצרים מעץ מלא בלבד ללא שימוש בפלטות מתועשות או בפלטות מצופות בפורניר , המושג נגרות בעץ מלא בהתאמה אישית  מתייחס לבנייה של מוצרים בהזמנה אישית ע”י נגר, בניגוד לרכישת רהיטים בייצור תעשייתי מחנות.
ברכישת פריטי ריהוט בהזמנה אישית מנגר קיימים יתרונות רבים, בהם היכולת להתאים במדויק את המוצר לדרישות הלקוח תוך התחשבות הן בצרכיו הפונקציונליים של הלקוח, בקו העיצובי המבוקש, בחלל בו אמור הרהיט להשתלב וכדומה.
תהליך הרכישה מנגר הוא שונה משמעותית מרכישת רהיט בחנות, ממש כפי שרכישת בגד בחנות שונה משמעותית מהזמנת חליפה מותאמת אישית. ברכישה בחנות פעמים רבות אין ללקוח ברירה אלא לבחור את הפריט המתאים ביותר מתוך מבחר קיים, ולא פעם להתפשר על רהיט שאינו בדיוק מה שרצה או שאינו בדיוק מתאים לצרכיו.
רכישת עבודת נגרות פנים מנגר היא אמנם תהליך מורכב יותר, אך מאפשרת ללקוח שליטה מלאה בתוצר הסופי ובקו העיצובי של החלל. רכישה שכזו תחל תמיד בפגישה בין הנגר לבין הלקוח, בו ימפה הנגר את צרכי הלקוח ואת דרישותיו, לרבות מידות, חומרים, צבעים, סגנון וכיוצא באלה. במהלך פגישה זו מומלץ ביותר לנצל את ההזדמנות ולהתייעץ עם איש המקצוע בעניין החומרים השונים וטכניקות הבנייה השונות, שכן בניגוד לאיש מכירות שמטרתו למכור את המלאי הקיים, לאיש מקצוע המבצע עבודות נגרות פנים בהזמנה בד”כ אין אינטרס “לדחוף” פריט זה או אחר.
הזמנת עבודה שכזו מאיש מקצוע מאפשרת ללקוח להביא את עצמו לידי ביטוי וליצור לעצמו חלל המותאם אישית לו ולצרכיו. מניסיון של שנים בתחום, לקוחות מספרים כי התחושה שלהם כשהם יושבים בערב עם משפחתם מול ריהוט לחדר אוכל שתוכנן ונבנה ע”פ רעיון שלהם ובשיתוף פעולה עימם היא שונה משמעותית מישיבה מול פינת אוכל “סטנדרטית”, אחת מיני רבות, שבד”כ חסרה את הייחוד וההשקעה הקיימים בריהוט בהזמנה אישית. הדבר בולט אפילו יותר כאשר אנו עוסקים בריהוט למסעדות, שכן בעסקי המסעדנות קיים דגש רב על יצירת אווירה ייחודית, ומומלץ ביותר להיעזר באיש מקצוע שיתאים את פריטי הריהוט לאופי בית הקפה או המסעדה.

בין השאר אנו מייצרים שולחנות אוכל וכסאות ,שידות מיוחדות וספריות ,ספות ופינות ישיבה ,מיטות ושידות מותאמות מכתבות ושולחנות לישיבות ולמשרדים , דלפקים לברים וריהוט ייעודי למסעדות ולבתי קפה .

בין המוצרים שאנו מייצרים נמצא גם ריהוט ומוצרים מעץ ממוחזר שמשווים לרהיטים אופי מיושן ואותנטי, כמו כן אנו מחדשים רהיטים ישנים ,חלונות ודלתות ישנות ומתאימים אותם לבית הלקוח.

גלריית תמונות של נגרות פנים מעץ מלא בהתאמה אישית