שולחנות קק”ל

שולחנות קק”ל אילו הם שולחנות בדגמים שונים אותם אנו מייצרים במקור עבור קרן קיימת לישראל ומותקנים ביערות ובחניונים ברחבי הארץ .

אנו התאמנו את השולחנות המקוריים למוסדות ואף ללקוח הפרטי ועדיין נשארנו עם העיצוב האותנטי וכמובן עם האיכות הבלתי מתפשרת של חומרי הגלם ותהליך הייצור.

שולחן פיקניק קרן קיימת דגם עמרי

שולחן קק”ל זה הינו הדגם  הנפוץ ביותר אצל לקוחות פרטיים לגינות פרטיות  ולמוסדות ובתי ספר, השולחן מיוצר מקורות בחתכים שונים בהתאמה לצרכי הלקוח ובהתאם לכך המחיר , לשולחן זה , דגם עמרי שני דגמים סטנדרטיים אותם אנו מייצרים מקורות עץ בעובי 5 ס”מ ובעובי של 7 ס”מ שאלו השולחנות המקוריים של הקרן הקיימת לישראל ,דגמים אילו עמידים מאוד לאורך שנים בשימוש יום יומי.
אורכו של השולחן הוא 180 ס”מ ורוחבו 75 ס”מ.
ישנה אפשרות ליצר דגם זה במידות שונות לפי דרישה ואף ניתן להנגישו למוגבלויות שונות הן לכסאות גלגלים והן לעגלות ילדים או לכסאות אוכל לתינוקות.
בנוסף אנו מייצרים גם שולחנות אלו מחומרי גלם נוספים כגון אדני רכבת ,חצאי לוגים ועץ טבעי מקומי במידות שונות.

שולחן פיקניק מעץ ברוש מקומי טבעי
שולחן פיקניק מעץ ברוש מקומי טבעי

שולחן פיקניק קרן קיימת דגם עמרי עם משענות גב

שולחן קק”ל זה הינו שדרוג של שולחן הקרן הקיימת הסטנדרטי המופיע למעלה , מתאים במיוחד למשפחות וללקוחות הרוצים גם וגם גם שולחן יער כפרי וגם את הפינוק להישען לאחור בנוחות .

שולחנות קק”ל

שולחן קרן קיימת מעץ ברוש מקומי בלתי גזום, טבעי

שולחן קק”ל זה הוא השולחן המקורי המיוצר ליערות הקק”ל ,מיוצר מקורות עץ מקומי בלתי גזום של עצי אקליפטוס ,ברוש או אורן אשר מנוסרות ומיובשות אצלנו בנגריה ,עיבוד העץ נעשה במיומנות ובמקצועיות על מנת להשאיר את צורתו הטבעית של העץ ועם זאת ליצור שולחן שנעים לשבת סביבו.

שולחנות קק”ל – דגמי דן עיצובים
שולחנות קק”ל – דגמי דן עיצובים

שולחן קק”ל עגול

שולחן קק”ל זה מיוצר ומותאם במיוחד לגינות גדולות ולאירוח כפרי, מושיב סביבו בנוחות שמונה אנשים בוגרים, שולחן חזק ועמיד גם בוונדליזם ,קוטרו של השולחן כולל הספסלים 2.10 מטר . גם שולחן זה ניתן להתאים להנגשת נכים ובעלי מוגבלויות שונות כגון כיסאות גלגלים ,עגלות תינוקות וכדומה.

שולחן קק”ל עגול
שולחן קק”ל עגול

שולחן קק”ל עם משענות גב  ופרגולה מובנית

שולחן קק”ל זה שבבסיסו הינו כדוגמת השולחנות הקודמים,יתאים למרפסות גדולות ,לחצרות מפעלים ולפינות עישון , שולחנות מהדגם הזה סופקו לצבא ולכוחות הביטחון והנם שימושיים מאוד. כמובן יתאים שולחן פיקניק זה לגינות גדולות ופתוחות שחסרה בהם קורת גג והגנה מפני השמש והגשם ויושיב משני צדדיו שמונה אנשים בוגרים.

שולחן קק”ל עם משענות גב ופרגולה מובנית
שולחן קק”ל עם משענות גב ופרגולה מובנית

גלריית תמונות של שולחנות קק”ל