שערים

שער הכניסה לחצר הוא זה שמייצר את הרושם הראשוני החזק והמשמעותי ביותר, ובמקרים רבים הנו האלמנט העיצובי הבולט ביותר לרחוב. שער כניסה בולט ומיוחד משמש על מנת למשוך את העין ולהקל על האורחים שלכם למצוא את הבית.

שער ומעקה

בהיותו התקן המיועד להיות בחוץ בכל ימי השנה, ומכאן להיות חשוף לפגעי מזג האוויר, יש להקפיד הן על איכות החומר ממנו עשוי השער והן על איכות ההתקנה. מבין החומרים הרבים והמגוונים המשמשים לייצור שערים, אין ספק כי הבולטים ביותר הם שערים מעץ וממתכת. בהיותו הפריט הבולט ביותר, מומלץ בחום לשקול להזמין שער בהזמנה אישית מנגר מומחה העוסק בנגרות חוץ, דבר המאפשר לכם להביא את הרעיונות והיצירתיות שלכם לידי ביטוי. במקום להתפשר על המגוון הקיים בחנות מסוימת, ניתנת לכם ההזדמנות להפתיע ולהציב בכניסה לביתכם שער שאינו רק פונקציונלי אלא גם מהווה אלמנט עיצובי בולט ומרשים.

שער ומעקה
שער ומעקה

דלת רשת מעוצבת

בולטים במיוחד בהקשר זה הם שערים מעץ, שכן הם נוטים להציע מגוון רחב יותר של סגנונות עיצוביים, משער עץ בסגנון כפרי ופשוט שיכול לייצר אווירה פסטורלית ולא מחייבת ועד לשערי עץ מגולפים ומסוגננים המשדרים יוקרה ופאר.

דלת רשת מעוצבת
דלת רשת מעוצבת

שער כניסה לגן ילדים

לא משנה באיזה סגנון תבחרו, כמו בכל עבודת נגרות חוץ חשוב ביותר לשים לב לכל הנוגע לבטיחות ולעמידות. מומלץ להיוועץ באיש מקצוע המתמחה ספציפית בעבודות נגרות חוץ ויוכל לייעץ לכם בכל הנוגע לסוגי העץ העמידים לפגעי מזג האוויר, הציפויים והתחזוקה השוטפת הנדרשת ע”מ להבטיח שהשער שלכם יחזיק מעמד שנים רבות, ובכך יגן על ההשקעה שלכם. בעניין הבטיחות יש לזכור כי שער מעץ לא פעם שוקל הרבה מאוד, ומחובר רק בצידו האחד במספר נקודות. יש לוודא כי איש המקצוע האמון על תכנון והתקנת שער העץ שלכם הוא בעל ניסיון, ושם דגש על קיבוע חזק ויציב של השער שלכם.

גורם נוסף אותו מומלץ להביא בחשבון טרם התקנת השער הוא שילוב מנגנון של פתיחה מרחוק (כלומר מתוך הבית), באמצעות מערכת אינטרקום או טלויזיה במעגל סגור. גם אם אין בכוונתכם להתקין מערכת כזו כרגע, אם אתם שוקלים לעשות זאת בעתיד מומלץ להיוועץ בעניין עם איש המקצוע המתקין את השער, על מנת שיצור תשתית מתאימה, דבר היכול לחסוך עלויות בהמשך הדרך.

לא משנה באיזה סגנון תבחרו, כמו בכל עבודת נגרות חוץ חשוב ביותר לשים לב לכל הנוגע לבטיחות ולעמידות. מומלץ להיוועץ באיש מקצוע המתמחה ספציפית בעבודות נגרות חוץ ויוכל לייעץ לכם בכל הנוגע לסוגי העץ העמידים לפגעי מזג האוויר, הציפויים והתחזוקה השוטפת הנדרשת ע”מ להבטיח שהשער שלכם יחזיק מעמד שנים רבות, ובכך יגן על ההשקעה שלכם. בעניין הבטיחות יש לזכור כי שער מעץ לא פעם שוקל הרבה מאוד, ומחובר רק בצידו האחד במספר נקודות. יש לוודא כי איש המקצוע האמון על תכנון והתקנת שער העץ שלכם הוא בעל ניסיון, ושם דגש על קיבוע חזק ויציב של השער שלכם. גורם נוסף אותו מומלץ להביא בחשבון טרם התקנת השער הוא שילוב מנגנון של פתיחה מרחוק (כלומר מתוך הבית), באמצעות מערכת אינטרקום או טלויזיה במעגל סגור. גם אם אין בכוונתכם להתקין מערכת כזו כרגע, אם אתם שוקלים לעשות זאת בעתיד מומלץ להיוועץ בעניין עם איש המקצוע המתקין את השער, על מנת שיצור תשתית מתאימה, דבר היכול לחסוך עלויות בהמשך הדרך.

גלריית תמונות של שערים

דקים